جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35874
  تاریخ انتشار : 25 مهر 1392 9:41
  تعداد بازدید : 469

  پورمختار مطرح کرد

  پیگیری تخلفات تمامی رشته های ورزشی در مجلس/ورزشی ها واقعیات را بگویند

  رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که این کمیسیون تخلفات تمامی رشته های ورزشی را به صورت موازی دنبال می کند.

  پیگیری تخلفات تمامی رشته‌های ورزشی در مجلس/ورزشی‌ها واقعیات را بگویندبه گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیسیون به صورت جدی و قاطعانه پرونده رشوه در فوتبال را بررسی می‌کند، اظهار داشت: در این زمینه، کمیسیون جلساتی را با اهالی فوتبال برگزار کرده است که این جلسات ادامه خواهد داشت.
  وی درباره ورود کمیسیون اصل 90 مجلس به تخلفات سایر رشته‌های ورزشی نیز گفت: بحث‌های مربوط به تخلفات ورزشی فقط به فوتبال محدود نمی‌شود و شامل تمامی رشته‌های ورزشی خواهد شد.
  پورمختار اضافه کرد: البته در برخی مواقع فوتبالی‌ها هم اطلاعاتی درباره سایر رشته‌ها به ما می‌دهند اما در مجموع، پیگیری تخلفات ورزشی به صورت موازی در همه رشته‌ها دنبال می‌شود.
  به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به جلسات مستمر این کمیسیون با مربیان، بازیکنان و داوران فوتبال گفت: از تمامی کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند و نگران وجود فساد در فوتبال هستند، می‌خواهم بدون درنظر گرفتن مسائل شخصی و باشگاهی، واقعیت‌ها را بیان کنند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
23