جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35871
  تاریخ انتشار : 25 مهر 1392 9:31
  تعداد بازدید : 342

  پیرموذن در گفتگو با باشگاه خبرنگاران مطرح کرد

  گام فراکسیون محیط زیست برای حل معضل آلودگی هوای کلان شهرها

  عضو هیئت رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: اعضای فراکسیون محیط زیست مطالبی را در خصوص آلودگی هوا و راهکارهایی برای حل این موضوع جمع آوری کرده و قرار است در جلسه ی مشترک با سازمان محیط زیست آن را به این سازمان ارائه کنند.

  "کمالدين پيرمؤذن" نماينده اردبيل، نمين با اشاره به لزوم حل معضل آلودگی هوا اظهار داشت: با توجه به اینکه داشتن خاک، آب و هوای سالم از نیازهای به حق همه ملت ایران است و با توجه به اینکه ما همه ساله در فصل پاییز و زمستان شاهد گسترش آلودگی هوا هستیم، باید نسبت به این مهم اقدامات لازم را انجام دهیم.

  وی افزود: همه ساله به جهت افزایش کشنده آلودگی هوا موج جدید بیماری سرطان در کشور به ویژه در هشت کلان شهر ایران آغاز می‌شود که این امر خسارات زیادی را برای کشورمان به همراه دارد.

  عضو هیئت رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس با اشاره به اینکه اعضای این فراکسیون مطالبی را در خصوص آلودگی هوا و راهکارهایی برای حل این موضوع جمع‌آوری کرده‌اند، تصریح کرد: قرار است جلسه‌ای با رئیس سازمان محیط زیست کشور در این خصوص داشته باشیم، چرا که هر ساله با آغاز موج جدید آلودگی هوا شاهد تعطیلی مدارس و ادارات و معضلات ناشی از این امر در کشور هستیم.

  نماینده مردم اردبیل در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در جلسه‌ای که با رئیس سازمان محیط زیست کشور داریم بتوانیم در جهت بهبود هوای کلان شهرها به ویژه تهران و سایر شهرهای صنعتی کشور اقدامات لازم را انجام دهیم.
   
  منبع خبر


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
11