جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35738
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 15:42
  تعداد بازدید : 626

  اسفنانی مطرح کرد

  طرح "جرم سیاسی" در دستورکار کمیسیون قضایی مجلس

  سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از ارجاع طرح جرم سیاسی به کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خبر داد و گفت: طرح جرم سیاسی به صورت عادی در مجلس مطرح شد اما در کمیسیون زودتر بررسی می شود.

  طرح به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمدعلی اسفنانی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طرح جرم سیاسی پس از اعلام وصول از سوی هیئت رئیسه مجلس به کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ارجاع شد و این طرح در دستورکار کمیسیون قرار گرفت. وی ادامه داد: البته در حال حاضر کمیسیون مشغول بررسی طرح جامع "کاداستر" است و پس از آن طرح ممنوعیت بکارگیری سلاح سرد بررسی می‌شود، لذا پس از پایان بررسی این طرح‌ها، طرح جرم سیاسی در دستور صحن کمیسیون قرار خواهد گرفت که احساس می‌کنم حدود یک تا دو ماه آینده جرم سیاسی در دستورکار قرار می‌گیرد.
  به گزارش خبرگزاری تسنیم، این نماینده مجلس با بیان اینکه طرح جرم سیاسی به صورت عادی در مجلس مطرح شد، اما در کمیسیون زودتر بررسی می‌شود، گفت: طرح جرم سیاسی از سوی تعدادی از اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی تهیه شد و اکثر اعضا از محتوای آن مطلع هستند، اما برداشت من این است که متن این طرح پس از بررسی در کمیسیون با تغییرات زیادی مواجه شود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
22