جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35736
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 15:38
  تعداد بازدید : 1245

  بررسی حذف یارانه دهک های بالا و تغییر نظام بودجه ریزی درجلسه معاونت برنامه ریزی رییس جمهور

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به برگزاری جلسه ای در معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور با حضور برخی از اعضای کمیسیون گفت که در این جلسه درمورد نظام بودجه ریزی و حذف یارانه دهک های بالا بحث و بررسی هایی صورت گرفته است.

  بررسی حذف یارانه دهک‌های بالا و تغییر نظام بودجه‌ریزی درجلسه معاونت برنامه‌ریزی رییس جمهوربه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عزت‌الله یوسفیان‌ملا اظهار کرد: در این جلسه که از سوی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و با حضور آقای نوبخت برگزار شد، سه تن از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه نیز حضور یافتند و در مورد هدفمندی یارانه‌ها، نظام بودجه ریزی و بورس اظهارنظرهایی صورت گرفت.
  وی با بیان اینکه این جلسه تنها برای طرح دیدگاه‌های مختلف بوده و تصمیم‌گیری خاصی در آن صورت نگرفته افزود: قرار است جلسات بعدی در این رابطه به صورت کاربردی‌تر برگزار شود.
  به گزارش خبرگزاری ایسنا، یوسفیان‌ملا‌ همچنین یادآور شد: اظهارنظرهایی در این جلسه صورت گرفته که نظام بودجه‌نویسی عوض شود و کاربردی‌تر شود و در مورد حذف یارانه دهک‌های بالا نیز مسائلی مطرح شد که برخی موافق و برخی مخالف آن بودند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
13