جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35691
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 12:56
  تعداد بازدید : 508

  ایرانپور:

  احتمال ورود گوشت های آلوده در کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی می شود

  عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه احتمال ورود گوشت های آلوده به کشور از سوی سازمان دامپزشکی در حال بررسی است، گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس با دعوت مسئولان مربوط به شدت پیگیر موضوع ورود گوشت های آلوده به کشور است.

  احتمال ورود گوشت‌های آلوده در کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی می‌شودبه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علی ایرانپورعضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت از بررسی پرونده واردات گوشت های آلوده به رادیو اکتیو از کشور اوکراین در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، خبر داد و افزود: در صورت محرز شدن ورود گوشت‌های آلوده به کشور مسئولان باید با جدیت با متخلفان برخورد کنند.
  نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه ورود گوشت‌های آلوده به رادیواکتیو به کشور سلامت افراد جامعه را تهدید می‌کند، تصریح کرد: تاکنون سازمان دامپزشکی کشور ورود چنین گوشت‌های آلوده‌ای به کشور را تایید نکرده است.
  عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه احتمال ورود گوشت های آلوده به کشور از سوی سازمان دامپزشکی در حال بررسی است، گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس با دعوت مسئولان مربوط به شدت پیگیر موضوع ورود گوشت‌های آلوده به کشور است.
  نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان این مطلب که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان استاندارد و سازمان دامپزشکی کشور در صورت اثبات ورود گوشت های آلوده به کشور مقصر هستند، یادآور شد: مسئولان باید پاسخ‌گوی اهمال در وظایف خود که به تهدیدی جدی برای سلامت افراد در جامعه منجر می‌شود باشند.
  عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، از حضور مسئولان مربوط در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس برای بررسی ورود گوشت های آلوده خبر داد و گفت: مجلس به جد پیگیر چگونگی ورود گوشت‌های آلوده به کشور است.
  به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: صحت ورود گوشت‌های آلوده به رادیواکتیو با حضور مسئولان مربوط مشخص می شود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
16